Shiraz Hotel هتل شیراز

Englishفارسی

هتل شیراز به زیربنای ۴۰ هزار متر مربع در ۱۴ طبقه ساخته شده و زیربنای پارکینگ آن نیز ۱۴ هزار متر مربع است. در این هتل ۱۵۸ اتاق با ظرفیت ۳۵۰ نفر ساخته شده که در فاز اول ۹۲ اتاق به همراه مجموعه ورزشی و رستوران‌ها در ۳ طبقه افتتاح شده‌ است.
نکته قابل توجه در این میان آموزش اصولی کارکنان در زمینه هتلداری بود که رفتاری کاملا متفاوت با میزبانان دیگر هتل‌های شیراز و حتی کشور داشتند. از سوی دیگر کیفیت ساخت هتل و طراحی‌های آن به بهترین وجه ممکن انجام شده و هتل را به یکی از بر‌ترین هتل‌های کشور تبدیل کرده است. این هتل لوکس ترین مجموعه اقامتی جنوب کشور بوده و بزرگترین رستوران گردان ایران در آن قرار گرفته است.
اگر مشتری مداری از گزینه های اول شما در انتخاب مکانی برای اقامت است،به شما هتل شیراز را پیشنهاد می کنیم.این هتل که بر فراز سلسله جبال شمال شرقی شیراز،زادگاه فرهنگ و هنر ایرانی بنا گردیده است از هتل های لوکس و منحصر به فرد استان فارس است که با بهترین امکانات و خدمات می کوشد تا اقامتی به یاد ماندنی را برای شما رقم بزند. اشراف به دروازه قرآن و باغ های شیراز،نزدیکی به اماکن تاریخی تخت جمشید، حافظ و سعدی،امکان دسترسی آسان به فرودگاه و شاهراه های اصلی،این هتل را از نظر مکانی نیز در شرایطی منحصر به فرد قرار داده است.